Mükemmelliği Kutluyoruz: OKM'nin ThEx Ödüllerindeki Zaferi

Kasım 29, 2023

OKM, ThEx Ödüllerinde Yedekleme Kategorisinde İkincilik Elde Etti

Ex Töreni

OKM, kayda değer bir başarıya imza atarak, iş dünyasında halefiyet konusunda örnek teşkil eden performansın ödüllendirildiği prestijli ThEx Ödülleri'nde halefiyet kategorisinde ikinci sırayı aldı. İki aşamalı titiz bir başvuru sürecini içeren yarışma, OKM'nin başarılarının CEO Stephan Grund'un da katıldığı Erfurt'taki ödül töreninde takdir edilmesiyle sonuçlandı.

Yeteneği Beslemek: OKM'nin Beceri Geliştirme Taahhüdü

OKM'nin kendi çıraklarını ve öğrencilerini eğitme ve yetiştirme konusundaki övgüye değer kararlılığı da takdir edildi. Altenburg merkezli uzman dedektör uzmanları olarak OKM, yeni nesil vasıflı profesyonellerin yetiştirilmesine önem vermektedir.

Başarıya Dikkat Çekin: Yerel Basında Çıkan Haberler (LVZ)

Yerel basın Leipziger Volkszeitung'da (LVZ) kısa süre önce yayınlanan bir haberde OKM'nin sektördeki istisnai katkıları vurgulanarak yerel yeteneklerin geliştirilmesine olan bağlılığı ve bölge ekonomisindeki önemli rolü vurgulandı. Thüringen Start-up ve Girişimcilik Merkezi'nden (ThEx) alıntı yapılan makalede OKM'nin attığı adımlar vurgulandı: "3D yer tarayıcılarında dünya lideri haline geldiler ve 2023 yılında üretilen dedektör sayısını önemli ölçüde artırmayı başardılar." Bu takdir, OKM'nin 3D yer tarayıcılarında küresel bir lider olarak ortaya çıkışının ve dedektör üretimindeki önemli artışının altını çiziyor. Makalede yer alan bu onay, OKM'nin Thüringen ekonomisindeki yenilikçi bir güç olarak konumunu daha da sağlamlaştırıyor ve yerel kalkınmaya ve uluslararası öneme olan bağlılığını gösteriyor.

Stephan Grund Kabul

Yeni Bir Dönem: OKM'nin Stephan Grund Yönetimindeki Dönüşümü

Stephan Grund'un 2019'da liderliği üstlenmesinden bu yana OKM kayda değer bir dönüşüm geçirdi. Satış ve pazarlamanın dijitalleştirilmesi çok önemli bir girişim oldu. Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki varlığının yanı sıra şirket, Türkiye ve ABD'de dağıtım kuruluşları kurarak OKM'yi küresel bir liderlik konumuna taşıdı.

ThEx Ödül Kabulü

Thüringen Ekonomi Bakanı tarafından verilen ve Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen ThEx Ödülü, OKM'nin başarılı dönüşümünü takdir etmekle kalmıyor, aynı zamanda pozitif gelişim yoluyla Thüringen ekonomisine yaptığı önemli katkıyı da vurguluyor.

Ex Kutlaması
ThEx Ceremony

Liderlik Vasiyeti: OKM'nin Başarı Hikayesi

OKM, başarılı bir iş devri ve güçlü liderliğin dönüştürücü gücünün en iyi örneğidir. Başarıları, sürekli gelişen bir pazar ortamında işletmeler için yenilikçiliğin, adanmışlığın ve stratejik öngörünün öneminin altını çiziyor.

ThEx İzleyicileri


Succession Management at OKM
Haziran 10, 2021

Succession Management at OKM

A year and a half after Stephan Grund became CEO of OKM, WirtschaftWoche reports on the company's progress. What has ...

New OKM CEO: From Treasure Hunting to Managing World's Leading Detector Manufacturer
Kasım 06, 2019

New OKM CEO: From Treasure Hunting to Managing World's Leading Detector Manufacturer

Stephan A. Grund revives great adventures as new managing director of OKM: As a child he loved treasure hunting with ...

Detector manufacturer OKM in local press
Haziran 05, 2023

OKM'nin Yıldönümü Yerel Basında

Legendary treasure hunt stories and great successes: Local newspapers report on OKM's 25th anniversary.

Mükemmel OKM dedektörünüzü bulun